Świadczymy usługi z zakresu transportu samochodowego

Do betonu, utwardzenia dróg, żwir konstrukcyjny

Oferowany przez nas żwir przeznaczony jest do zastosowań w budownictwie, do produkcji betonu, utwardzania dróg czy jako materiał konstrukcyjny.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu towar najwyższej jakości.

W naszej ofercie mamy pełną gamę żwirów. Jeśli  planujesz budowę lub remont domu  z pewnością uda się Tobie kupić u nas żwir spełniający  Twoje wymagania.

Oferujemy szybki transport oraz rozładunek we wskazanym miejscu.

Do murowania, do tynku, pod kostkę, pospółka

Oferowany przez nas piasek przeznaczony jest do zastosowań w budownictwie, do murowania, tynku czy układania kostki. Dzięki naszym pisakom powstają cement, beton, asfalt, zaprawy murarskie czy szkło.
Pamiętajmy, że w budownictwie wykorzystujemy piasek o parametrach odpowiednio przystosowanych do rodzaju i specyfiki naszych prac.
Do zapraw cementowych lub cementowo-wapiennych stosowane jest kruszywo o ziarnach nie większych niż 2 mm, natomiast drobniejszy piasek o ziarnie do 1 mm, doskonały będzie do zapraw gipsowych lub gipsowo-wapiennych. Do zapraw murarskich najczęściej wykorzystuje się piasek kwarcowy. W przypadku gładzi konieczne jest użycie piasku o bardzo drobnych ziarnach, czyli do 0,5 mm.
W naszej ofercie znajdziesz każdy piasek.

Pod trawnik, humus do ogrodu

Oferujemy zarówno sprzedaż, jak i transport czarnoziemu, humusu, ziemi pod krzewy, czarnoziemu z piaskiem i torfem lub ziemi pod trawnik. Sprzedajemy czarnoziem tylko ze sprawdzonych źródeł, wysokiej jakości, spełniający wszystkie wymagania wobec gleby tego rodzaju.

Nasz czarnoziem poprawia strukturę gleby, bogaty jest w związki wapnia i magnezu stanowiąc doskonały grunt pod uprawę każdego rodzaju roślin, zarówno ozdobnych jak i użytkowych.

Jeżeli potrzebujesz ziemi ogrodowej, czarnoziemu skontaktuj się z nami.

Mielony betonowy, ceglany, mieszany betonowo-ceglany

W sprzedaży posiadamy gruz w postaci mielonego betonu, cegły lub mieszany, drobny i gruby.

Posiadamy transport, dzięki któremu dostarczymy Państwu zakupiony materiał pod wskazany adres na terenie naszego działania.

Oferowany gruz idealnie nadaje się do formowania terenów i stabilizacji gruntów, utwardzania placów budowy, parkingów, do utwardzania i wyrównywania dróg gruntowych oraz do budowy dróg.